Şirketler Hukuku

Anasayfa Şirketler Hukuku
sirketler-hukuku

Faaliyet Alanlarımız

Şirketler Hukuku

Yerli ve yabancı girişimciler adına şirket kurulumu, yurtiçi ve/veya yurt dışında şube ve bağlı şirketlerin kurulumu konularında danışmanlık hizmeti verilmektedir. Özellikle yabancı yatırımcıların şirket devralma ve birleşme yöntemiyle yatırım yapma sürecinde etkin bir due diligence sürecinin yürütülmesi, devir veya birleşmeye ilişkin aşamalardaki sözleşmelerin hazırlanması, karşı taraf ile müzakerelerin yürütülmesi ve sürecin sonlandırılarak yatırımın hukuki zemininin oluşturulması çalışma alanları içerisindedir. Bu hususların yanı sıra, özellikle de joint venture ve konsorsiyum sözleşmelerinin ve şirketlerin ticari faaliyetlerine yönelik her türlü alım/satım/danışmanlık ve hizmet sözleşmelerinin hazırlanması, iz&iz Avukatlık Bürosu’nun tecrübeli olduğu alanlar içerisinde yer almaktadır.

 

İz Avukatlık Bürosu avukatları yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren büyük ölçekli firmalar adına franchise sözleşmelerinin hazırlanması, sözleşmelerin rekabet hukukuna uyumlu hale getirilmesi, bireysel muafiyet başvurularının yapılması konularında tecrübe sahibidir. Milletlerarası tek satıcılık sözleşmelerinden kaynaklanan uyuşmazlıklar büronun çalışma alanları içerisindedir.

Bize Ulaşın

Konu hakkında bilgi almak için bize haftaiçi saat 09:00-18:00 saatleri arasında aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz.

+90 (212) 230 21 20