Sözleşmeler Hukuku

Anasayfa Sözleşmeler Hukuku

Faaliyet Alanlarımız

Sözleşmeler Hukuku

Joint-venture sözleşmeleri, uluslararası alanda faaliyet gösteren iz&iz Avukatlık Bürosu’nun aktif çalışma alanlarından birini oluşturmaktadır. Çalışma sistemi gereğince birden çok hukuk sistemini bünyesinde birleştirerek çalışan büromuz, her uyruktan yabancı firmalar ile Türkiye’deki ortakları arasında Joint Venture sözleşmeleri hazırlanması konusunda hukuki destek sağlamaktadır. Bununla birlikte hisse devri, franchising, leasing, acenta ve distribütörlük sözleşmeleri gibi ticari sözleşmelerin uygulanması hususunda son derece özenli çalışmaları mevcuttur. Ticari görüşmeler ve uzlaştırma da müvekkillerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetlerindendir.

Şirket stratejisi, finansman ve şirket yönetimi ile bağlantılı olarak şirketlerin satın alınması, satılması, birleştirilmesi ile ilgilenen ve ilgili endüstri kolunda genişlemekte olan bir firmaya finansman sağlanması, know-how transferi ve büyüme sağlanması gibi getirileri olan birleşme ve devralmaların (mergers and acquisitions) sözleşme ve diğer aşamalarında müvekkillerimiz ile birlikte ekip halinde çalışarak gerekli hukuki yardım sağlanmaktadır.

Bize Ulaşın

Konu hakkında bilgi almak için bize haftaiçi saat 09:00-18:00 saatleri arasında aşağıdaki telefon numarasından ulaşabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz.

+90 (212) 230 21 20